Za cenę śmierci

Ciąg dalszy przygód podkomisarz Moniki Gniewosz , która zadomowiła się w małym miasteczku Pełnia. Jest lato, w pensjonacie, gdzie Monika mieszka tymczasowo, dochodzi do morderstwa. W tle jest cenna kolekcja porcelany. A Monika powoli układa swoje życie, choć dopadają ją też sprawy z przeszłości, niektóre bardzo bolesne. Dobrze mi się czytało, może akurat w tej książce nie ma tak bardzo charakterystycznej dla autorki nutki dydaktycznej, to znaczy jest, ale wyjątkowo dyskretna. W każdym razie czekam na ciąg dalszy, bo jak widać Pełnia jest małym, sennym i położonym na głębokim uboczu miasteczkiem, ale i w takich miejscach też trochę się dzieje. A skoro Monika zapuszcza tam korzenie, to chyba będzie miała co robić.

Akurat tę książkę przeczytałam już sporo czasu temu, ale wpisuję ku pamięci w ramach odrabiania zaległości. Trochę ich jeszcze mam

5 uwag do wpisu “Za cenę śmierci

      1. wczoraj skonczylam. rozwiazanie bylo takie sobie… a prawde powiedziawszy to slabe. tak jakby autorce zabraklo pomyslu… mam nadzieje, ze druga czesc bedzie lepsza.

        Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s